HAKKIMIZDA

AHVAL AMBALAJ

Yaşadığımız çevrede kullandığımız, tükettiğimi birçok ürün için ambalaj kullanımı gerekiyor. Eski dönemlerde, alışveriş yaptığımız anlarda kese kâğıdı dediğimiz ambalajlanarak verilen ürünleri hatırlayanlar vardır. Günümüzde tükettiğimiz üründe ya da tüketiciye sunduğunuz üründe kullanacağınız ambalaj, bir anlamda sizin sağlığınızı korumanız anlamına ya da firmanızın prestijini gösterme anlamına geliyor. Bu nedenle özellikle firmaların kullanacağı ambalaj konusunda, uzman desteğini yanına alması gerekiyor. 20 yıllık Turizm hizmeti tecrübesinin yanında yeni hayat bulan Ahval Ambalaj projemizin Kayseri’deki tesisinde bu amaçla müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Ahval turizm firması turizm hizmetinde çeyrek asırdır Kayseri’de faaliyetlerine sürdürmektedir. Firmamız bu yıl itibari ile yeni projelerini bünyesine ekleyerek çalışma alanını genişletmiş üretim sektöründe yer alarak Kayseri’den kazandığını, yatırım ve istihdam kapısı olarak yine şehrimize yapma kararı almış ülke ekonomisine katkıda bulunmak hemşerilerimize istihdam sağlamak amacıyla Ahval Ambalaj markası ile karton bardak ve karton tabak üretimine başlamıştır. Hedefimiz Kayseri kentinde ambalaj sektörünün öncü ve köklü kuruluşu olarak Ahval Ambalaj ismini markalaştırmaktır. Her geçen gün büyüyen ihtiyaçları karşılamak adına Kayseri’de ambalaj sanayi için uzman personel kadromuz ve son teknolojiye sahip makinelerimiz ile müşterilerimize çözümler üretiyoruz. Kayseri için en çağdaş ve sağlık için sorun oluşturmayacak ambalaj çözümleri için firmamızdan destek alabilirsiniz. Türkiye ve dünya standartlarına uygun malzemeler ile ambalaj konusunda, kişi ya da kurumlara özel çözümleri Ahval Ambalaj olarak sağlıyoruz. Kullanılacak ambalaj ile çevreye, ürünü kullanacak kişiye zarar vermeyecek malzemeler kullanırken, firmaların tanıtımında etkili olabilecek özel tasarımlı ürünler de üretmek konusunda başarılıyız. Bu amaçla son teknolojiye sahip bir makine parkına ve işinde uzmanlığını en iyi biçimde yansıtan personellere sahibiz. Karton kutu, karton bardak, karton tabak, özel karton ambalaj kutuları üretimini kısa sürede ihtiyacınıza bağlı olarak üretebiliyoruz.

İster gıda ürünleriniz olsun ister kargo yapmanız gereken ve iyi paketleme yapılması zorunlu olan ürünleriniz olsun, Ahval Ambalaj olarak sizlere destek verebilecek uzman ekiplerimiz bulunmaktadır. Kayseri karton tabak veya Kayseri ambalaj ürünleri konusunda en iyi desteği, yılların tecrübesi ile Ahval Ambalaj olarak bizden alabilirsiniz.Son teknolojiyi kullanan cihazlarımızla üreteceğimiz ambalaj malzemeleri ile firmanızın tanıtımını yapmaya, prestijinizin artmasına ve daha yüksek gelirleri elde etmeye hazır olmalısınız. Üreteceğimiz çözümler, ambalaj konusunda dünya ve Türkiye standartlarında olacaktır. Yemek servisi yapan firmaların hazır yemekleri için karton ambalaj malzemesi, tüm firmaların çay – kahve ihtiyaçlarında kullanabilecekleri karton bardak çözümleri, çoğu ürününü özel olarak sunmaya çalışan firmalara yönelik farklı tasarım ambalaj malzemesi çözümlerini firmamızdan talep edebilirsiniz. Kayseri ambalaj ürünleri açısından en kaliteli malzeme ve işçilik çözümlerini sunmak için donanımlı olarak çalışmalar yürütüyoruz.